اخبار

پایگاه سلامت چمن زین العابدین افتتاح شد

 در بیست و یکم بهمن ماه در نهمین روز از دهه مبارک فجر با حضور مهندس رنجبر فرماندار ، دکترروستا    عضو ارشد وزارت راه و شهرسازی ، آقای احمدزاده رئیس مرکز پژوهشهای اسلامی شورای شهر و جمعی از مسئولین و اههالی پایگاه سلامت چمن زین العابدین (ع) افتتاح شد .
در این مراسم دکتر بحیرایی رئیس مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه ابراز داشت: در سال گذشته تعداد 8 پایگاه سلامت در حاشیه شهر مورد بهره برداری قرار گرفت و در سال جدید این نخستین پایگاه می باشد که در منطقه محروم و حاشیه چمن افتتاح می گردد .
وی گفت : برای احداث هر پایگاه سلامت باید جمعیتی حدود 12 هزار نفر را دارا باشد اما علیرغم اینکه پایگاه سلامت چمن دارای جمعیتی حدود 3500 نفر می باشد و در چارت سازمانی پایگاه سلامتی برای این منطقه تعریف نشده بود لذا با توجه به شرایط خاص و محرومیت این منطقه  این پایگاه جهت رفاه حال مردم افتتاح گردید .
دکتر بحیرایی در ادامه ابراز امیدواری کرد که تا پایان سالجاری 42 پایگاه دیگر نیز در برنامه PHC شهری مورد بهره برداری قرار گیرد تا جمع پایگاه های شهری به بیش از 50 پایگاه برسد .
رئیس مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه با اشاره به روند سرشماری بهداشت در شهر کرمانشاه افزود : تا امروز 540 هزار نفر از همشهریان عزیز سرشماری شده اند که امید داریم تا پایان سالجاری سرشماری کل شهر به پایان برسد .

پایگاه سلامت چمن  4 

 
پایگاه سلامت چمن  6 


پایگاه سلامت چمن  5

 

پایگاه سلامت چمن  1 

پایگاه سلامت چمن  7 


پایگاه سلامت چمن  3 


پایگاه سلامت چمن  2
 

۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید