اخبار

جلسات هماهنگی خدمات بهداشتی در اربعین حسینی(ع) برگزار گردید

 

خدمات بهداشتی در اربعین حسینی  

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکم
السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین
و رحمة الله و برکاته

 

جلسات هماهنگی ستاد هماهنگی و برنامه ریزی مراسم اربعین حسینی (ع)  شهرستان کرمانشاه  در مرداد و شهریور ماه برگزار گردید و مصوباتی  جهت بهبود ارائه خدمات  به ادارات و نهادهای ذیربط ابلاغ گردید .
مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه نیز هماهنگیهای درون بخشی و برون بخشی لازم را انجام داده و در این راستا طی دو جلسه با حضور ریاست محترم مرکز بهداشت و مسئولین واحدها ، فعالیتهای هر واحد مشخص و برنامه عملیاتی واحدهای خدمات رسان در این برنامه جهت جمع بندی به واحد مدیریت خطر بلایا تحویل گردید .
برنامه عملیاتی مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه  در مراسم اربعین سال 96 تدوین و جهت اجرا ابلاغ خواهد شد .
در هماهنگی برون بخشی نیز ، ضمن تشکیل جلسات با بخشداریهای تابعه در مسیرهای ماهیدشت و جاده کامیاران و پلیس راه بیستون تدابیر لازم جهت ارائه خدمات شایسته به زائرین مصوب گردید .

 

جلسه  آموزشی و توجیهی مسئولین هیئات مذهبی و موکبهای پذیرایی از زائرین:
در مورخه 30/6/96 اولین جلسه هماهنگی و آموزشی جهت مسئولین هیئات مذهبی و موکبهای پذیرائی برگزار گردید. ابتدا لزوم رعایت اصول بهداشتی ، اخذ کارت سلامت افراد خدمات رسان ، استفاده از ظروف مناسب و مورد تأیید وزارت بهداشت و خرید مواد غذائی از مراکز معتبر و مورد تأیید ، تشریح گردید .
سپس از جهت کنترل و نظارت دقیق جهت احتمال مخاطرات بیوتروریستی توضیحات لازم ارائه گردید و مقرر گردید افراد خدمات رسان از افراد شناخته شده و مورد تأیید سرپرست هیئت انتخاب شوند و از پذیرش و توزیع هر گونه مواد غذائی مشکوک و متفرقه جهت مصرف در هیئت خود داری نمایند . خرید و نگهداری مواد غذائی و ظروف یکبار مصرف  نیز با دقت لازم و در انبار مناسب  تا زمان مصرف نگهداری شوند .

 

جلسات هماهنگی خدمات بهداشتی در اربعین حسینی 1
جلسات هماهنگی خدمات بهداشتی در اربعین حسینی 6
جلسات هماهنگی خدمات بهداشتی در اربعین حسینی 5
جلسات هماهنگی خدمات بهداشتی در اربعین حسینی 4
جلسات هماهنگی خدمات بهداشتی در اربعین حسینی 3


  

۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۴:۰۵

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید