اخبار

جلسه توجیهی ایراپن و سامانه سیب جهت پزشکان

در تاریخ 26 شهریور ماه 1396 جلسه توجیهی ایراپن و کار با سامانه سیب در زمینه شاخص های ایراپن با حضور 26 نفر از پزشکان مراکز برگزار گردید.

در ابتدا  سرکار خانم دکتر آیین فر (معاون محترم بهداشتی مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه) در خصوص اهداف برنامه و ادغام برنامه گروه سنی میانسالان و سالمندان در برنامه ایراپن صحبت نمودند.در ادامه ایشان به بیان مطالبی در خصوص سامانه سیب و استفاده درست از سامانه در جهت اهداف برنامه ایراپن به ایراد سخن پرداختند.

سپس آقای صمیمی (مسئول واحد فناوری اطلاعات مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه) به بحث پیرامون سیستم ارجاع و بازخورد پزشکان در  سامانه سیب  پرداخت.

در ادامه جناب آقای سعیدی با محوریت برنامه ایراپن و برنامه میانسالان و سالمندان انتظارات برنامه ایراپن را از پزشکان بیان نموده ، اعم از ارزیابی خطر سکته های قلبی و مغزی ، کم تحرکی ،دیابت بیماری کم کاری تیرویید ، سرطان و...با در نظر گرفتن عوامل خطر قابل تغییر

در ادامه جناب آقای ایوب رشیدی و سرکار خانم دکتر زارعی به عنوان پزشکان فوکال پوینت برنامه معرفی و سرکار خانم دکتر طاهره زارعی در خصوص توقعات و انتظارات برنامه ایراپن  از پزشکان سخنانی ایراد نمودند.

 

جلسه توجیهی ایراپن و سامانه سیب

جلسه توجیهی ایراپن و سامانه سیب
جلسه توجیهی ایراپن و سامانه سیب
جلسه توجیهی ایراپن و سامانه سیب


جلسه توجیهی ایراپن و سامانه سیب  

۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۹

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید