اخبار

نشت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با حضور مسئولین ادارات مختلف درمرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه

فرماندار کرمانشاه :فعالیت ۷۷ پایگاه سلامت در شهر کرمانشاه نشان دهنده توجه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به سلامت مردم شهرستان خبر است/تقدیر از تلاشگران این حوزه در خدمات رسانی به مصدومین زلزله اخیر

 درتاریخ اول بهمن ماه 1396 ، نشت آقای دکتر مرادی ریاست محترم  دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه  با حضور جناب آقای مهندس رنجبر فرماندار کرمانشاه، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و معاونین توسعه و بهداشت دانشگاه  در جمع کارکنان مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه برگزار شد.

مشاهده آلبوم تصاویر مربوط به این خبر

 

فرماندار کرمانشاه در نشست پایش مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه گفت : فعالیت ۷۷ پایگاه سلامت در شهر کرمانشاه از توجه دانشگاه به سلامت شهرستان خبر میدهد و می توان با حمایت از مراکز فعال در حاشیه شهر و نیز در بحث فرهنگ سازی هم برای ارتقای سلامت حاشیه نشین ها اقدام کرد.

فضل الله رنجبر با بیان اینکه ۵۳ درصد جمعیت استان در شهرستان کرمانشاه تمرکز دارد گفت: این خود نیازمند عزم دو چندان در مدیریت این حوزه است .

وی در ادامه گفت: چه به عنوان نماینده دولت و چه به عنوان یک شهروند کرمانشاهی بر خود لازم می دانم از زحمات تمامی تلاشگران بهداشت و درمان و کارنامه درخشان این حوزه در خدمات رسانی به مردمان زلزله زده تقدیر و تشکر نمایم .

رنجبر افزود: در همان لحظات اولیه وقوع زلزله در بیمارستان های استان حضور پیدا کردم و شاهد مجاهده و کوشش خدا پسندانه پرسنل بهداشت و درمان در رسیدگی و مداوای مصدومین بودم 

ویاز جمله افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید را فعالیت درخشان حوزه بهداشت و درمان دانست و اظهار داشت: همیشه از این حوزه با افتخار یاد میشود. 

فرماندار کرمانشاه عنوان کرد: عطاری ها و مراکز فروش دام و طیور زنده از جمله مسائل نیازمند توجه و همکاری ارگان های ذیربط در راستای ساماندهی مضاعف هستند .

 

پایش ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با حضور فرماندار مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه 2
پایش ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با حضور فرماندار مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه 9
پایش ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با حضور فرماندار مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه 8
پایش ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با حضور فرماندار مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه 7
پایش ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با حضور فرماندار مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه 6
پایش ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با حضور فرماندار مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه 5
پایش ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با حضور فرماندار مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه 4
پایش ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با حضور فرماندار مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه 3

  


اخبار مرتبط:
فرماندار کرمانشاه :فعالیت ۷۷ پایگاه سلامت در شهر کرمانشاه از توجه دانشگاه به سلامت شهرستان خبر میدهد/تقدیر از تلاشگران این حوزه در خدمات رسانی به مصدومین زلزله اخیر

۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۱۸

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید