قلب شما چه رنگی است؟

وزارت بهداشت موفق به طراحی نرم‌افزاری شده است که می‌تواند خطر ابتلا به سکته‌های قلبی و مغزی را برای 10 سال آتی پیش‌بینی کند.

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به تازگی وزارت بهداشت نرم افزاری به نام  «ایراپن» (IRAPEN) را برای محاسبه خطر ابتلا به سکته های قلبی و مغزی در 10 سال زندگی آینده تان طراحی کرده که رنگ قلب و مغزتان را نشان می دهد.

قلب شما چه رنگی است؟

 

در این نرم افزار سوال های علمی دقیق از شما پرسیده می شود تا رنگ سلامت قلب و مغزتان را نشان دهد. در ایراپن میزان خطر با رنگ ها نمایش داده شده و هر رنگ معنای خاصی دارد که به کمک آن می توانید از سلامتی خود آگاه شوید.

پس از تشخیص وضعیت رنگ قلب و مغز، نرم افزار برای کاهش خطر، دستورالعمل های مشخصی به شما ارائه می کند تا بتوانید با رعایت آنها به یک قلب سبز و سالم برسید.

 

قلب شما چه رنگی است؟

در کنار تشخیص رنگ قلب و مغز می توانید از آموزش های پیشگیری و کنترل مصرف سیگار و دخانیات، پیشگیری و کنترل سرطان، تغذیه سالم، پیشگیری و کنترل فشار خون بالا، پیشگیری و کنترل دیابت، پیشگیری از کم تحرکی، پیشگیری و کنترل چربی بالای خون، پیشگیری و کنترل مصرف الکل، پیشگیری از چاقی و اضافه وزن و پیشگیری و کنترل بیماری آسم نیز استفاده کنید.

قلب شما چه رنگی است؟

 

این نرم افزار برای سیستم عامل اندروید و آی او اس پیاده سازی شده است.

.

برای دانلود نرم افزار اینجا را کلیک کنید.